0

LFF stadione sekmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės spalio mėnesio atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynės.

Be pralaimėjimų iki šiol žygiavusi Lietuvos rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę. Igorio Pankratjevo auklėtiniai rezultatu 0-2 nusileido svečiams iš Slovėnijos.

Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. 33-ąją minutę po nepatikimo gynėjų žaidimo slovėnus į priekį išvedė 35-erių metų puolėjas Milivoje Novakovičius.

Pastarasis vos po kelių minučių pelnė ir dar vieną lengvą įvartį bei galutinai palaužė lietuvius, kurie dar 18-ąją minutę galėjo įsiveržti į priekį, bet Karolis Chvedukas nereikalingai prilietė kamuolį prie vartų linijos ir jam buvo užfiksuota nuošalė.

Po pralaimėjimo lietuviai vis dar lieka antroj vietoje, tačiau kartu su slovėnais turi surinkę po 6 taškus.

Rungtynių eiga:

90+3 min. T. Kijanskui rodoma geltonoji kortelė.

56 min. K. Chvedukas baudžiamas geltonąja kortele.

45+3 min. D. Matulevičiui rodoma geltonoji kortelė.

45+3 min. A. Novikovas baudžiamas geltonąja kortele.

37 min. Dar vieną įvartį į lietuvių vartus muša M. Novakovičius.

33 min. Pirmą įvartį Slovėnijos rinktinei pelno M. Novakovičius.

23 min. D. Stevanovičius baudžiamas geltonąja kortele.

18 min. Į slovėnų vartus krito įvartis, bet jau po kelių akimirkų arbitras iškėlė ranką į viršų ir užfiksavo nuošalę.

Startinės sudėtys:

Lietuva: Arlauskis - Andriuškevičius, Freidgeimas, Kijanskas, Vaitkūnas - Novikovas, Chvedukas, Panka, Žulpa, Černych - Matulevičius.

Atsarginiai: Černiauskas, Zubas, Vičius, V.Slavickas, Borovskij, Kalonas, Mikoliūnas, Lukša, Kuklys, Beniušis, Stankevičius.

Slovėnija: Handanovič, Struna, Cesar, Ilic, Jokic, Stevanovic, Kurtic, Kirm, Kampl, Pecnik, Novakovic.