Savaitgalį, rugsėjo 27-28 dienomis Vilkės golfo aikštyne netoli Druskininkų įvyko pirmasis Lietuvos istorijoje 35 metų amžiaus ir vyresnių golfo mėgėjų čempionatas, kuriame varžėsi 52 žaidėjai. Moterų grupėje triumfavo Ilona Katkevičienė, o vyrų grupėje laimėjo Rolandas Gaidys, teigiama pranešime spaudai.

Itin įtempta kova vyko vyrų grupėje. Po pirmos dienos šioje grupėje pirmavo Arnoldas Balčiūnas (83 smūgiai), antroje vietoje buvo Vytautas Stukas (85 smūgiai), o trečią vietą dalinosi Donatas Puodžiukynas ir R. Gaidys (po 86 smūgius). Antrąją dieną R. Gaidys pasirodė sėkmingiausiai iš visų žaidėjų, įveikęs lauką per 76 smūgius. Jis pasivijo A. Balčiūną, kuris antrą dieną lauką įveikė per 79 smūgius: abiejų jų bendras dviejų dienų rezultatas buvo po 162 smūgius.

Tai, kad du geriausi žaidėjai pasiekė tokį patį rezultatą, lėmė, jog reikėjo sužaisti dvi papildomas duobutes. Čia geriau pasirodė R. Gaidys, jis ir nugalėjo, o A. Balčiūnas užėmė antrąją vietą. Trečioji vieta atiteko Donatui Puodžiukynui (168 smūgiai).

Moterų grupėje po pirmos dienos pirmavo I. Katkevičienė (108 smūgiai), antroje vietoje buvo Violeta Soloveičikė (114 smūgių), o trečioje vietoje – Vida Vyšniauskienė (115 smūgių) Šis išsidėstymas nepasikeitė ir antrą dieną. Turnyre triumfavo I. Katkevičienė, kurios bendras dviejų dienų rezultatas – 211 smūgių. Vicečempione tapo V. Soloveičikė (223 smūgiai). Trečią vietą užėmė Vida Vyšniauskienė (228 smūgiai).

„Smagu, kad Lietuvos golfo aikštynuose vyksta vis daugiau ir įvairesnių turnyrų, skirtų įvairioms žaidėjų grupėms. Nors įprastai Lietuvos čempionatuose geriausiai pasirodo mūsų jaunimas, tačiau šis turnyras įrodė, kad ir vyresnioji karta turi parako“, – sako Lietuvos golfo federacijos prezidentas Rolandas Dovidaitis.