Ketvirtadienį pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas Klaipėdos "Neptūnas" svečiuose 78:77 (23:17, 13:22, 13:22, 29:16) įveikė šalies taurės savininką Prienų "TonyBet" klubą.

Po 15 taškų nugalėtojams pelnė pergalingus du taškus įmetęs Martynas Mažeika ir Valdas Vasylius, 12 - Mindaugas Runkauskas, 11 - Justas Sinica, 9 - Vytautas Šarakauskas.

Šeimininkams taškus pelnė šeši žaidėjai: Martynas Linkevičius - 20, Laimonas Kisielius - 15, Žygimantas Janavičius ir Vaidas Čepukaitis - po 11, Mindaugas Lukauskis ir Artūras Valeika - po 10.

Beje, prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai turėjo dvylikos taškų persvarą (61:49), o prasidėjus paskutinei minutei - šešių (75:69).

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Klaipėdoje.

Šio pusfinalio mačo nugalėtojas LKL finalo serijoje iki keturių pergalių susitiks su čempiono titulą ginančiu Kauno "Žalgiriu", kuris pusfinalio serijoje 2-1 (85:90, 72:57, 73:71) įveikė Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkus.