0
TV3

Antrąją pergalę Vilniuje "Siemens" arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės varžybose iškovojo trečioje vietoje esanti Lietuvos (6 tšk.) rinktinė.

Trečiadienį paskutiniosiose trečiojo turo rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai po atkaklios ir permainingos kovos 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Didžiosios Britanijos (3 tšk.) ekipą, kuri dar praėjusiame sezone rungtyniavo I diviziono A grupėje.

Po įvartį nugalėtojams pelnė naudingiausiu susitikimo žaidėjų lietuvių gretose pripažintas Arnoldas Bosas (03:59) ir Dainius Zubrus (31:06), o svečių gretose pasižymėjo naudingiausiu šiame susitikime britų gretose pripažintas Robertas Dowdas (24:41).

Vėl patikimai Lietuvos komandos vartus gynė Mantas Armalius, atrėmęs 22 varžovų smūgius iš 23-jų.

Vienvalde turnyro lydere lieka Lenkijos (9 tšk.) rinktinė, turo rungtynėse 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) nugalėjusi trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei autsaidere tapusią Olandijos ekipą, ir tašku lenkianti Kroatijos ledo ritulininkus, kurie tik po baudinių serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė pirmąjį tašką iškovojusią bei penktojoje pozicijoje likusią Rumunijos komandą.

Būtent su rumunais ketvirtadienį ir žais Lietuvos rinktinė.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 3 3 0 0 0 15:3 9

2. Kroatija 3 2 1 0 0 12:3 8

3. Lietuva 3 2 0 0 1 8:4 6

4. Didžioji Britanija 3 1 0 0 2 5:7 3

5. Rumunija 3 0 0 1 2 4:15 1

6. Olandija 3 0 0 0 3 1:13 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.