Trečiąją pergalę Rumunijoje vykstančio ATP serijos "BRD Nastase Tiriac Trophy" teniso turnyro kvalifikacijoje iškovojo ir į pagrindines vienetų varžybas pateko pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 23-jų metų Ričardas Berankis.

157-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis ir šeštas pagal skirstymą atrankos turnyro vienetų varžybose lietuvis pirmadienį lemiamoje dvikovoje po 2 valandas ir 10 minučių trukusios trijų setų kovos 5:7, 6:4, 6:2 įveikė 22-jų metų Bosnijos ir Hercegovinos atstovą Mirzą Basičių (ATP-252) ir užsitikrino 12 ATP reitingo taškų bei 4385 eurų čekį.

Sekmadienį pirmajame rate Lietuvos tenisininkas per nepilną valandą 6:1, 6:3 nugalėjo devyniolikmetį rumuną Andrei'ų Stefaną Apostolą (ATP-1336), o antrajame per 1 valandą ir 24 minutes 7:5, 6:2 įveikė 21-erių metų rusą Aleksejų Vatutiną (ATP-381).

R.Berankio varžovas pirmajame pagrindinio turnyro rate paaiškės pasibaigus visiems kvalifikacijos mačams.

Turnyro Bukarešte prizų fondą sudaro 426,6 tūkst. eurų.