0

Sekmadienį Anglijoje sužaistos vienerios "Premier" lygos XXXII-ojo turo rungtynės.

Londone susitiko vietos "Fulham" klubas prieš Liverpulio "Everton" futbolininkus. Pergalę rezultatu 1-3 mačo pabaigoje išplėšė "irisai".

Pirmieji į priekį įsiveržė Roberto Martinezo auklėtiniai, kuomet į savus vartus įvartis buvo užskaitytas "Fulham" vartininkui Davidui Stockdale.

Tačiau aikštės šeimininkai nepalūžo ir 71-ąją minutę išlygino rezultatą, bet lemiamą tašką šiame susitikime padėjo Kevinas Mirallas ir Stevenas Nasmithas.

Vėliau vykusiame susitikime Brendano Rodgerso vadovaujama "Liverpool" ekipa namuose sutriuškino "Tottenham" ekipą.

Jau antrąją minutę į savus vartus įsimušė Yoanas Kaboulis, o kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje po įvartį įmušė saugai Jordanas Hendersonas ir Philippe'as Coutinho.

Po šių rungtynių "Liverpool" ekipa pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą su 71 tašku.