0

Ketvirtadienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Europos lygos aštuntfinalio atsakomieji susitikimai, po kurių paaiškėjo ketvirtfinalio etapo dalyviai.

Pergalę minimaliu rezultatu iškovojo Turino "Juventus" ekipa, išnaudojusi kiekybinį pranašumą prieš "Fiorentina" futbolininkus.

69-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Viola" ekipos gynėjas Gonzalo Rodriguezas, o 71-ąją kamuolys jau skrodė komandos vartų tinklą po Andrea Pirlo įvarčio.

Kitame susitikime pergalę "Valencia" ekipa, po Paco Alcacero įvarčio nugalėjusi bulgarų "Ludogrets" klubą bei patekusi į turnyro ketvirtfinalį.

Į kitą etapą taip pat prasimušė Lisabonos "Benfica", namie sužaidusi lygiosiomis su "Tottenham" klubu, tačiau išvykoje susikrauto pranašumo užteko švęsti pergalę bendru rezultatu 5 - 3.

Vietą ketvirtfinalyje taip pat užsitikrino Liono "Olympique" klubas. Išvykoje prancūzų ekipa pralaimėjo "Viktoria Plzen" futbolininkams, tačiau namuose iškovota pergalė leido "Lyon" vienuolikei žengti toliau.

Be įvarčių pasibaigė ankstesnės rungtynės tarp olandų "AZ" ir Machačkalos "Anži" klubo. Į kitą etapą žengė Alkmaro miesto klubas.

Rezultatai:

"Fiorentina" 0 - 1 "Juventus"

(Pirmos rungtynės: 1 - 1)

71' [0 - 1] A.Pirlo

69' G.Rodriguez ("Fiorentina") - raudona kortelė

"Benfica" 2 - 2 "Tottenham"

(Pirmos rungtynės: 3 - 1)

34' [1 - 0] E.Garay

78' [1 - 1] N.Chadli

79' [1 - 2] N.Chadli

90' [2 - 2] Lima (11 m)

"Viktoria Plzen" 2 - 1 "Olympique Lyonnais"

(Pirmos rungtynės: 1 - 4)

45' [0 - 1] B.Gomis

60' [1 - 1] D.Kolar

62' [2 - 1] S.Tecl

"Valencia" 1 - 0 "Ludogrets"

(Pirmos rungtynės: 3 - 0)

59' [1 - 0] P.Alcacer

"Anži" 0 - 0 "AZ"

(Pirmos rungtynės: 0 - 1)