Antruoju 2013-2014 metų sezono Italijos futbolo taurės (Coppa Italia) turnyro dalyviu tapo "Napoli" klubas.

Trečiadienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse "Napoli" futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nugalėjo praėjusio sezono turnyro finalininkę "AS Roma" vienuolikę ir, atsirevanšavę už nesėkmę 2:3 (0:2) svečiuose, į turnyro finalą pateko po metų pertraukos.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Jose Callejonas (33 min.), Gonzalo Higuainas (48 min.) ir Jorginho (51 min.).

"AS Roma" ekipa susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Kevino Strootmano (79 min.).

Lemiamoje dvikovoje "Napoli" klubo varžove bus po trylikos metų pertraukos į turnyro finalą patekusi "Fiorentina" vienuolikė, kuri dar antradienį namuose 2:0 (1:0) nugalėjo "Udinese" komandą ir atsirevanšavusi už nesėkmę svečiuose 1:2 (1:1).

Devintą kartą finale žaisiantis "Napoli" klubas šalies taurę paskutinį ketvirtąjį kartą iškovojo 2012 metais, o dešimtą kartą lemiamose rungtynėse dėl Italijos futbolo taurės žaisiantys "Fiorentina" futbolininkai šiuo trofėjumi džiaugėsi šešis kartus, tačiau paskutinį sykį - 2001-aisiais.

Praėjusio sezono Italijos futbolo taurės turnyro finale "AS Roma" komanda 0:1 nusileido Romos "Lazio" ekipai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.