„Mažeikiai“ (22/4) antrus metus iš eilės laimėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliarųjį sezoną. Praėjusio sezono lygos čempionai šeštadienį (02.08) išvykoje97:93 (16:20, 23:13, 13:25, 32:26, 13:9) po pratęsimo palaužė Jonavos „Petrochemą“ (17/9). Iki reguliaraus sezono pabaigos likus dviem turams, „Mažeikiai“ nuo artimiausių varžovų nutolo nepavejamai - trimis pergalėmis. Po šios pergalės „Mažeikiai“ užsitikrino ir tiesioginį kelialapį į pirmenybių ketvirtfinalį.

Likus žaisti pusantros minutės šeimininkai pirmavo 81:73, tačiau „Mažeikiai“ sugebėjo panaikinti deficitą ir net turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje Arvydo Gydros tritaškis tikslo nepasiekė.

Per pridėtą laiką geriau sekėsi svečiams, kuriuos į priekį vedė tolimi Mindaugo Remino ir rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusio Dariaus Tarvydo tritaškiai.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 33, Vytautas Pikalavičius 19, Raimondas Petrauskas 10 (10 atk. kam.), Ignas Vaitkus 9, Ignas Razutis 8 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Reminas 8.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 26, Karolis Šarukas 13, Tomas Milinskas 13 (10 atk. kam., 4 blk.).