0
TV3

Antrąją pergalę trečiosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" etapo E grupės rungtynėse iškovojo Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Domantu Saboniu.

Po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinuko "Unicaja" krepšininkai penktadienį namuose 89:75 (19:19, 18:20, 25:27, 27:9) nugalėjo trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusį Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubą ir pakilo į trečiąją poziciją.

D.Sabonis šįsyk visą susitikimą stebėjo nuo atsarginių suolelio, o pusseptintos minutės (6:26) aikštėje praleidęs M.Kuzminskas šeimininkams pelnė 2 taškus, perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo. Puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį ir pataikė 1 dvitaškį iš 3.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Zoranas Dragičius, 12 - Ryanas Toolsonas, 11 - Carlosas Suarezas, 10 - Vladimiras Štimacas.

L.Kleiza į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 6 bei visus 4 dvitaškius metimus.

19 taškų pralaimėjusiems pelnė Melihas Mahmutoglou, 16 - Bo McCalebbas.

E grupėje pirmauja visus tris susitikimus laimėję "FC Barcelona" (Ispanija) krepšininkai.