Pirmosios Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro rungtynės tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų baigėsi taikiai. Namuose žaidę Algirdo Brazio auklėtiniai 69:69 (18:13, 16:18, 17:16, 18:22) nesugebėjo palaužti kėdainiečių.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „Lietkabelis“ vis dar buvo priekyje (63:59). „Nevėžis“ neketino nuleisti rankų – Arvydas Šikšnius ir Šarūnas Kulevičius inicijavo spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą (67:63).

Netrukus situacija aikštelėje vėl kardinaliai pasikeitė. Šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako (69:67) ir kėdainiečiams paliko 10 sekundžių.

Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę svečiai nusprendė paskutinę ataką patikėti Gintarui Leonavičiui. Gynėjas šią progą išnaudojo puikiai – pelnė du taškus iš po krepšio bei atstatė pusiausvyrą.

Atsakomasis mačas sausio 18 d. 16 val. vyks Kėdainiuose.

„Lietkabelis“: Jokūbas Gintvainis 15, Mantas Kazonas 14, Vaidas Kariniauskas 11, Goranas Vrbancas 11.

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 18, Valdas Dabkus 16, Simas Buterlevičius 10, Gintaras Leonavičius 7, Šarūnas Kulevičius 7, Darius Šilinskis 7.

Tai buvo jau penktasis šių komandų tarpusavio susitikimas šį sezoną. Visuose pirmuose keturiuose mačuose triumfavo „Nevėžis“ – 62:56, 100:71, 79:52, 82:77.