Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Centriniame pogrupyje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (45 pergalės ir 31 pralaimėjimai) klubas ketvirtadienį namuose po pratęsimo 90:94 (24:24, 22:29, 10:16, 27:14, 7:11) nusileido čempionų titulą ginantiems bei Pietryčių pogrupyje pirmaujantiems Majamio "Heat" (41/34) krepšininkams, kurie po šios pergalės užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo bei surinko 5 pražangas.

Per daugiau nei 25 žaidimo minutes 25:15 Ž. Ilgauskas pataikė 2 dvitaškius iš 10 bei realizavo abu baudų metimus.

"Cavaliers" lyderio LeBrono Jameso sąskaitoje - 35 (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 9/16, baudos 11/13) taškai, 9 sugriebti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Po 14 taškų į "Heat" krepšį įmetė Drew Goodenas (14 atkovotų kamuolių), Aleksandras Pavlovičius bei Larry Hughesas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Antoine`as Walkeris ir Shaquille`as O`Nealas (po 20 tšk.), Udonis Haslemas (15 tšk.), Eddie Jonesas (13 tšk.) bei Jasonas Kapono (11 taškų).

Kitame NBA lygos reguliariojo sezono ketvirtadienio mače San Antonijaus "Spurs" namuose 92:85 nugalėjo Fynikso "Suns" krepšininkus:

San Antonijaus "Spurs"         -        Fynikso "Suns"         92:85