Kauno „Žalgiriui“ labai nepalankią pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Bambergo „Brose Baskets“ (3/5) krepšininkai, kurie svečiuose po puikaus ketvirtojo kėlinio aikštelėje 89:78 (18:18, 32:18, 14:21, 32:14) privertė pasiduoti Stambulo „Anadolu Efes“ (4/4) ekipą.

Po šių rungtynių kauniečius, likus dviems turams iki pirmojo etapo pabaigos, pasivijo „Brose Baskets“ komanda, o šių ekipų tarpusavio dvikova vyks paskutinę pirmojo etapo savaitę Bamberge. Lemiamame ketvirtyje sužaidus pusketvirtos minutės Jamaras Smithas bei Zachas Wrightas dvitaškiais sumažino svečių atsilikimą iki trijų taškų (66:69), o netrukus „Brose Baskets“ ekipa sužengė dar vieną žaibišką spurtą 9:0 ir jau vokiečiai įgijo keturių taškų persvarą – 75:71.

Likus žaisti minutę Vokietijos čempionų pranašumas tapo dviženklis (83:73), o per likusį laiką aikštės šeimininkams išsigelbėti jau nepavyko. Bambergo komandai tai buvo antroji pergalė prieš „Anadolu Efes“ komandą šiame sezone.

„Anadolu Efes“: K.Vasileiadis 18 (tritaškiai 4/6), S.Hopsonas 17 (dvitaškiai 7/10, 7 atk. kam.), D.Savanovičius 9 (tritaškiai 0/5), S.Erdenas ir T.Dragicevičius – po 8.

„Brose Baskets“: J.Smithas 18 (tritaškiai 4/5), D.Fischeris (dvitaškiai 6/8, 5 atk. kam.) ir A.Gavelas – po 13, M.Zirbesas 12, N.Veličkovičius 11, R.Sandersas (7 atk. kam.) ir Z.Wrightas (7 rez. perd.) – po 9.