0
TV3

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami šeši XI-ojo turo susitikimai.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo "Liverpool" futbolininkai, net 4 - 0 sutriuškinę Londono "Fulham" ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams įmušė puolėjas Luisas Suarezas, vieną pridėjo Martinas Škrtelas, vieną į savus vartus įsimušė gynėjas Fernando Amorebieta.

Nedidelis užfiksuotas Londono "Stamford Bridge" stadione, kur Jose Mourinho treniruojama "Chelsea" vienuolikę sužaidė lygiosiomis su Steve'o Clarke'o "West Bromwich" ekipą.

Šeimininkai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po Samuelio Eto'o įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje įmušti Shane'o Longo bei Stephane'o Sessegnono įvarčiai išvedė į priekį svečius.

Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje į "West Brom" vartus teisėjas Andre Marrineris paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas, taip išgelbėdamas komandą nuo pralaimėjimo.

Pergalę namuose taip pat šventė ir "Southampton" futbolininkai, 4 - 1 įveikę "Hull City" ekipą. Įvarčius nugalėtojams mušė Morganas Schneiderlinas, Ricky Lambertas, Adamas Lallana ir Stevenas Daviesas.

Kituose susitikimuose pergalę šventė "Aston Villa", įveikusi "Cardiff City", o "Crystal Palace" ir "Everton" išsiskyrė be įvarčių.