0

Pirmadienį JAV prasidėjo ketvirtasis šiais metais Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos turnyras - 133-ąjį kartą rengiamos atvirosios JAV teniso (US Open) pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 32,2 mln. dolerių.

Pergale moterų vienetų varžybas pradėjo 25-ąjį reitingą turinti estė Kaia Kanepi, pirmajame rate 4:6, 7:6 (7:4), 6:1 įveikusi amerikietę Vanią King.

Pergales pirmajame rate iškovojo ir trečioji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska, 6:1, 6:2 nugalėjusi ispanę Silvią Soler Espinosą, bei penktoji raketė kinė Li Na, 6:2, 6:2 įrodžiusi savo pranašumą prieš baltarusę Olgą Govorcovą.

Kitų jau pasibaigusių moterų vieneto varžybų mačų rezultatai:

23-Jamie Hampton (JAV) - Lara Arruabarrena Vecino (Ispanija) 6:4, 6:2;

Caroline Garcia (Prancūzija) - Shelby Rogers (JAV) 6:3, 6:2;

Patricia Mayr-Achleitner (Austrija) - 29-Magdalena Rybarikova (Slovakija) 7:6 (7:2), 6:3;

Sofia Arvidsson (Švedija) - Petra Cetkovska (Čekija) 1:6, 6:4, 6:1;

Coco Vandeweghe (JAV) - Aleksandra Krunic (Serbija) 6:4, 7:6 (7:5);

30-Laura Robson (D.Britanija) - Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 7:5, 6:0;

Maria Teresa Torro (Ispanija) - Marina Erakovic (N.Zelandija) 6:0, 6:4;

18-Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Lauren Davis (JAV) 6:0, 6:0. Pirmuosiuose vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose 23-as pagal reitingą ispanas Feliciano Lopezas 6:7 (4:7), 6:2, 6:3, 6:3 palaužė prancūzo Florento Serra pasipriešinimą, 32-as pagal skirstymą rusas Dmitrijus Tursunovas 7:5, 4:6, 6:3, 6:0 įveikė slovėną Aljažą Bedene, o staigmaną pateikęs britas Danielis Evansas 6:4, 6:4, 6:2 nugalėjo vienuoliktąjį reitingą turėjusį japoną Kei Nishikorį.

Moterų bei vyrų vienetų varžybų nugalėtojai be pagrindinių prizų gaus po 2000 atitinkamai WTA bei ATP reitingo taškų ir po 2,6 mln. JAV dolerių čekį.