75-ą kartą Portugalijoje surengtų daugiadienių "Volta a Portugal em Bicicleta Liberty Seguros" dviratininkų lenktynių devintajame etape - 35,3 km atskiro starto lenktynėse -septynioliktas finišavo "Team MTN Qhubeka" ekipos narys Ignatas Konovalovas.

Lietuvos dviratininkas finiše 3 minutes bei 14 sekundžių pralaimėjo devintojo etapo nugalėtojui ispanui Alejandro Marque'ui Porto, aplenkusiam tautietį Gustavo Veloso bei portugalą Rui Miguelį Sousą Barbosą:

166,3 km distancijoje 26 minutes bei 15 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Gustavo Veloso, aplenkusiam portugalus Rui Miguelį Sousa Barbosą ir Danielį Eduardo Moreirą Silvą:

1. Alejandro Marque Porto (Ispanija) 49 min. 06 sek.

2. Gustavo Veloso (Ispanija) atsiliko 36 sek.

3. Rui Miguel Sousa Barbosa (Portugalija) 1:28

4. Marcel Wyss (Šveicarija) 1:50

5. Delio Fernandez Cruz (Ispanija) 2:03

...

17.Ignatas Konovalovas 3:14

...

132.Tomas Swift Metcalfe (D. Britanija) 12:56 Bendroje įskaitoje I. Konovalovas po prologo ir devynių iš 34-os vietos pakilo į 32-ą, o lenktynių lyderiu tapusiam ispanui Alejandro Marque'ui Porto pralaimi jau 44 minutes bei 24 sekundes: