Europos vyrų krepšinio pirmenybėms Slovėnijoje besirengianti būsimoji lietuvių varžovė Serbijos rinktinė nesėkme pradėjo trijų komandų turnyrą Prancūzijoje, ketvirtadienį daugiau nei 5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 74:78 (14:16, 11:22, 26:11, 18:20, 5:9) turėjusi pripažinti Senojo žemyno vicečempionės Prancūzijos ekipos pranašumą.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Tony'is Parkeris, po 13 - Alexis Ajinca, Michaelis Gelabale'is ir Joffrey'is Lauvergne'as, 7 - Nando De Colo.

Serbų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Nenadas Krstičius (14 tšk.), Danilo Andžušičius (13 tšk.), Nikola Kaliničius (10 tšk.) bei Nemanja Bjelica (8 taškai).

Penktadienį Serbijos krepšininkų varžove bus Gruzijos rinktinė, su kuria turnyro šeimininkai susitiks šeštadienį.

Be serbų, Lietuvos krepšininkų varžovėmis Europos čempionato Slovėnijoje (rugsėjo 4-22 d.) B grupėje bus Makedonijos, Juodkalnijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Latvijos rinktinės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.