0

Anglijos sostinėje įsibėgėja jau 127-ąjį kartą rengiamas trečiasis šiais metais Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos Vimbldono teniso turnyras (The Championships Wimledon), kurio prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų.

Pergales moterų vienetų varžybų starte iškovojo prie favoričių priskiriamos baltarusė Viktorija Azarenka ir rusė Marija Šarapova. Pirmadienį pirmajame rate antrąjį reitingą turinti šių metų atvirojo Australijos teniso čempionato nugalėtoja Viktorija Azarenka 6:1, 6:2 nugalėjo portugalę Marią Joao Koehler, o 2004-aisiais Vimbldone triumfavusi ir trečioji pagal skirstymą šiemet M. Šarapova 7:6 (7:5), 6:3 įveikė Kristiną Mladenovič iš Prancūzijos.

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate šeštas pagal reitingą prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 7:6 (7:4), 6:4, 6:3 palaužė belgo Davido Goffino pasipriešinimą.

Kitų pirmadienį jau pasibaigusių tačiau dar neskalbtų mačų rezultatai:

moterys -

16-Jelena Jankovič (Serbija) - Johanna Konta (D. Britanija) 6:2, 7:5;

19-Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 6:2, 6:2;

18-John Isner (JAV) - Jevgeny Donskoj (Rusija) 6:1, 7:6 (7:5), 7:6 (7:3);

Guillaume Rufin (Prancūzija) - Marinko Matosevič (Australija) 6:1, 4:6, 6:4, 6:3;

20-Michail Južnyj (Rusija) - Robin Haase (Olandija) 6:4, 7:5, 7:5;

Julian Reister (Vokietija) - Lukaš Rosol (Čekija) 6:3, 4:6, 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 6:4;

10-Marin Čilič (Kroatija) - Marcos Baghdatis (Kipras) 6:3, 6:4, 6:4;

Lukasz Kubot (Lenkija) - Igor Andrejev (Rusija) 6:1, 7:5, 6:2;

24-Jerzy Janowicz (Lenkija) - Kyle Edmund (D. Britanija) 6:2, 6:2, 6:4.