Nors Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinei pergalė Europos čempionato atrankos varžybose Suomijoje išsprūdo paskutinėmis minutėmis (2:2), mūsiškių pelnytas antrasis įvartis dar gali kovoti dėl laurų gražiausių įvarčių rinkimuose.

Rungtynėse Suomijoje lietuviai po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:1, tačiau antrojo kėlinio pradžioje L. Spalvis smūgiu galva rezultatą išlygino.

70 min. lietuviai išsiveržė į priekį – po Arno Riboko ir Ryčio Piloto kombinacijos pastarasis atliko perdavimą baudos aikštelės vidurį, kur L.Spalvis bėgdamas kulnu nukreipė kamuolį į Suomijos vartus.

Panašų įvartį 2008 metais Marijampolėje į Austrijos nacionalinės rinktinės vartus įmušė Tomas Danilevičius.

Šį kartą lietuviams įvartis netapo pergalingu – Suomijos rinktinė išlygino rezultatą 90 minutę ir dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

18-metis buvęs Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis, dabar „Aalborg“ klube (Danija) žaidžiantis L.Spalvis šį sezoną Europos U-21 čempionato atrankos varžybose jau įmušė tris įvarčius.

Jaunasis puolėjas atstovauja ir Lietuvos U-19 rinktinei, kuri liepos 20 – rugpjūčio 1 dienomis žais mūsų šalyje Europos U-19 čempionate.