0

Pergalę antrose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų rungtynėse pasiekė čempionė Majamio „Heat“ ekipa, namie 98:86 (25:23, 22:20, 21:22, 30:21) įveikusi Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja 2:0. Trečias susitikimas vyks balandžio 26 dienos rytą Lietuvos laiku Milvokyje.

„Bucks“ tris kėlinius garbingai priešinosi aikštės šeimininkams – prasidėjus ketvirtajam kėliniui atsiliko tik 65:68. Tačiau „Heat“ prireikė vos 2 min. ir 22 sek., kad sirgaliai galėtų būti visiškai ramūs. Spurtas 12:0 (80:65) žaibiškai sudaužė visas svečių viltis.

Nugalėtojams Dwyane‘as Wade‘as pelnė 21, LeBronas Jamesas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) – 19, Chrisas Boshas, Chrisas Andersenas ir Shane‘as Battier – po 10 taškų.

Ersanas Ilyasova pralaimėjusiems surinko 21, Mike‘as Dunleavy – 16, Larry Sandersas – 14 taškų.