Šeštadienį Lvove vykusiose ketvirtosiose Ukrainos krepšinio superlygos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo Kijevo "Budivelnik" klubas po pratęsimo 101:97 (25:20, 18:20, 18:24, 29:26, 11:7) įveikė aštuntojoje pozicijoje likusią Ivano Frankivsko "Goverla" ekipą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 3-1, pateko į pusfinalį.

Pirmąsias dvejas rungtynes namuose "Budivelnik" krepšininkai laimėjo 85:82 ir 96:59, o trečiąjį susitikimą svečiuose pralaimėjo 95:102.

M. Anisimovas nugalėtojams šeštadienį pelnė 15 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Malcomui Delaney (31 tšk.), Leo Lyonsui (23 tšk.) bei Georgiui Cincadzei (18 tšk.).

Per 35 minutes (34:57) Lietuvos pilietybę turintis vidurio puolėjas prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 7 baudų metimus iš 11. Be to jis atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovų metimą ir keturis sykius prasižengė.

Vienas prasčiausių rungtynių sezone sužaidęs D. Šalenga per 22 su puse minutės (22:38) prametė abu tritaškius, dvitaškį bei abu baudų metimus. Tiesa, lietuvis per tą laiką spėjo atkovoti 3 ir perimti 1 kamuolį bei po 3 kartus suklysti bei prasižengti.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Travis Petersonas (25 tšk.), Kyndallas Dykesas (23 tšk.) ir Kevinas Tiggsas (20 taškų).

Pusfinalyje "Budivelnik" krepšininkai žais su penktąją vietą reguliariajame sezone užėmusia Lvovo "Galičina" komanda, kuri ketvirtfinalyje net 4-0 (87:81, 82:75, 77:73, 76:56) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusią Južno "Chimik" ekipą.

Pirmosios pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynės jau penktadienį bus žaidžiamos Kijeve.