„Copa Libertadores“ rungtynės tarp Brazilijos „Gremio“ ir Čilės „Huachipato“ klubų baigėsi labai nemaloniu incidentu – Čilės ekipos treneris ir žaidėjai užpuolė „Gremio“ strategą Vanderlei Luxemburgo.

Minėtas „Copa Libertadores“ mačas, kuris vyko Čilėje, pasibaigė taikiai 1-1. Ypač gražų įvartį šiose rungtynėse pelnė veteranas Ze Roberto, kuris 33 minutę pasižymėjo smūgiu per save. „Huachipato“ gretose rezultatą 89 minutę išlygino Miguelis Acevalis.

Įspūdingas Ze Roberto įvartis:

Nors šis mačas ir pasibaigė lygiosiomis, tačiau jo pabaiga nebuvo tokia taiki. Pasak „Huachipato“ ekipos trenerio Jorge Pellicerio ir ekipos žaidėjų, rungtynių pabaigoje V.Luxemburgo juos pradėjo provokuoti. Čilės klubo nariai ir treneris neketino į tai reaguoti ramiai ir užpuolė 60 metų „Gremio“ trenerį.

Buvęs Madrido „Real“ treneris nespėjo pabėgti ir nuvirto ant žemės. Po to strategas sulaukė kelių smūgių ir spyrių, o jį išgelbėjo apsaugos darbuotojai ir policija. Pats V.Luxemburgo neigia jam mestus kaltinimus dėl provokacijos.