0

J. Valančiūnas sėkmingai grūmėsi su D. Howardu

„Raptors“ pralaimėjo po pratęsimo

Jonas Valančiūnas nebuvo vien statistas grumtynėse su Dwightu Howardu, tačiau lietuvio atstovaujamas Toronto „Raptors“ (24/39) klubas Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse svečiuose po pratęsimo 116:118 (37:25, 22:28, 30:26, 20:30, 7:9) nusileido Los Andželo „Lakers“ (32/31) krepšininkams.

Svečiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje viską laikė savo rankose, tačiau Kobe Bryantas per paskutines 101 sekundę pataikė tris tolimus metimus ir komandoms teko žaisti pratęsimo. Per papildomas penkias minutes jau Los Andželo klubas dažniau buvo priekyje, tačiau Rudy Gay'us likus žaisti dvi sekundes turėjo galimybe dar sykį atstatyti pusiausvyrą, bet nesugebėjo pataikyti dvitaškio.

17 minučių aikštelėje praleidęs J.Valančiūnas pelnė 12 (dvitaškiai 6/8) taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Linas Kleiza mačui buvo registruotas, tačiau aikštelėje nepasirodė.

28 taškus svečiams surinko DeMaras DeRozanas (dvitaškiai 12/18), po 17 – R.Gay'us (7 atk. kam.) ir Alanas Andersonas, 15 – Kyle'as Lowry (10 rez. perd.), 11 – Johnas Lucas.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo K.Bryantas, kuris pelnė 41 (dvitaškiai 6/12, tritaškiai 5/10, baudos 14/16) tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo net 9 sykius.

Vos aštuoniese šiose rungtynėse žaidusiems „Lakers“ krepšininkams 24 taškus pridėjo D.Howardas (13 atk. kam., 5 blk.), 22 – Steve'as Nashas, po 9 – Metta World Peace ir Antawnas Jamisonas (8 atk. kam.).

Toronto klubas Rytų konferencijoje užima devintąją poziciją, o Los Andželo krepšininkai tokioje pat vietoje yra Vakaruose.