0

Šeštadienį žaidžiami XXV Anglijos "Premier" lygos turo mačai,

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Londono "Arsenal" vienuolikė savo aikštėje rezultatu 1:0 įveikusi "Stoke City" ekipą. Pažymėtina, kad svečiai patampė "kanonierių" nervus, kurie pergalingą įvartį dėka tikslaus Lukaso Podolskio smūgio pelnė tik 78 sustikimo minutę.

Kitose rungtynėse išvykoje žaidęs Londono "Chelsea" nesugebėjo įveikti "Newcastle United" ekipos. Mačas baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 3:2.

61 rungtynių minutę "mėlynųjų" saugas Juanas Mata išvedė savo ekipą į priekį, tačiau vos po septynių minučių "šarkų" žaidėjas Moussa Sissoko rezultatą išlygino, paskutinę pagrindinio laiko minutę pasiuntė svečius į nokdauną.

Tikra drama vyko Liverpulio "Everton" ir Birmingamo "Aston Villa" rungtynėse. Namuose žaidusiems Davido Moyeso auklėtiniams pavyko išplėšti lygiąsias rezultatu 3:3.

Likus iki rungtynių pabaigos kiek daugiau tikslus puolėjo Marouane Fellaini smūgis atkūrė mačo intrigą, o per trečią pridėto laiko minutę dar vienu tiksliu šūviu iškovojo "Everton" ekipai svarbų tašką.

XXV "Premier" lygos turo rezultatai:

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Stoke City"

• 78' [1 - 0] L.Podolski

"Newcastle United" 3 - 2 Londono "Chelsea"

• 41' [1 - 0] J. Gutiérrez
  • 55' [1 - 1] F. Lampard
  • 61' [1 - 2] J. Mata
  • 68' [2 - 2] M. Sissoko
  • 90' [3 - 2] M. Sissoko

"Reading" 2 - 1 "Sunderland"

• 7' [1 - 0] J. Kebe
  • 29' [1 - 1] C. Gardner (11 m. baudinys)
  • 85' [2 - 1] J. Kebe

"West Ham United" 1 - 0 "Swansea City"

•  77' [1 - 0] A. Carroll

"Wigan Athletic" 1 - 2 "Southampton"

• 25' [1 - 0] G. Caldwell
  • 64' [1 - 1] R. Lambert
  • 85' [1 - 2] M. Schneiderlin

Liverpulio "Everton" 3 - 3 Birmingamo "Aston Villa"