Po 3 savaičių pertraukos NKL komandos grįžo kovoti dėl vietų atkrintamosiose varžybose. Ketvirtadienį (01.10) sužaistos pirmosios XXIII-iojo turo rungtynės. Jose fantastišką pergalę iškovojo Šilutės „Šilutė“ (7-16), išvykoje 98:101 įveikusi Vilniaus „Perlą-MRU“ (10-13), teigiama pranešime spaudai.

Tris kėlinius nuo svečių tolę sostinės krepšininkai 32-ąją rungtynių minutę pirmavo 24 taškų skirtumu - 91:67. Tačiau tada atsipalaidavusius šeimininkų krepšininkus nubaudė „Šilutės“ gynėjų tandemas Eivydas Mološčiakas ir Dustinas Heimanas.

Fantastiškai iš visų pozicijų atakavę svečiai paskutinę 8 minučių atkarpą laimėjo 34:8. Pirmą kartą rungtynėse šilutiškiai išsiveržė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 19 sekundžių ir pergalės iš rankų nebeišleido. Tašką rungtynėse padėjo du baudos metimus įmetęs „Šilutės“ legionierius D. Heimanas.

Iš viso gynėjas pelnė 28 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą. 21 tašką į „Perlo-MRU“ krepšį įmetė Eivydas Mološčiakas, 16 – Gytis Pakalniškis, 13 – Marius Kasiulevičius.

Pralaimėjusių neišgelbėjo ir dvigubą dublį surinkęs Antanas Udras. Puolėjas pelnė 24 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 37 naudingumo balus. 16 taškų surinko Žydrūnas Kelys, 12 pridėjo Žydrūnas Stankus, 10 – Tomas Lekūnas.

Po pergalės „Šilutės“ komanda NKL turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į 16-ają vietą. „Perlo-MRU“ krepšininkai liko 10-oje vietoje.

Kiti XXIII-iojo NKL turo susitikimai bus žaidžiami penktadienį (01.11).