Stambule (Turkija) vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato, kurio prizų fondą sudaro 4,9 mln. JAV dolerių, trečiajame mače „Raudonojoje“ grupėje ketvirtadienį trečiąją vietą pasaulio reitinge užimanti amerikietė Serena Williams 6:4, 6:4 įveikė pirmąją pasaulio raketę baltarusę Viktoriją Azarenką.

Mačas truko 1 val. 36 min. JAV tenisininkė atliko 11 neatremiamų padavimų, o baltarusė - nė vieno. Visus tris mačus laimėjusi S. Williams tapo „Raudonosios“ grupės nugalėtoja. Amerikietė šį čempionatą yra laimėjusi 2001 ir 2009 metais.

Kitame šios grupės mače aštuntoji pasaulio raketė kinė Na Li 6:4, 6:3 įveikė vokietę Angelique Kerber, kuri pasaulio reitinge yra penkta. Vokietijos tenisininkė pralaimėjo visus tris mačus.

Na Li ir V. Azarenka, turinčios po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą, penktadienį kovos dėl antrojo kelialapio į pusfinalį.

„Baltojoje“ grupėje septintoji pasaulio raketė italė Sara Errani 6:3, 2:6, 6:0 įveikė devintąją pasaulio raketę australę Samantha Stosur ir, iškovojusi pirmąją pergalę, išsaugojo galimybes patekti į pusfinalį.