Be traumuotų Ž. Stankaus ir T. Padegimo rungtynes pradėję „Perlo – MRU“ krepšininkai Vilniaus derbyje pirmieji pelnė taškus, tačiau „Statybos“ pasiūlytą tempą atlaikė vos kelias minutes. Antrajame kėlinyje įgiję 31 taško persvarą juodai-balti persvarą išlaikė iki paskutinių rungtynių sekundžių. 11 tritaškių pataikiusi „Statyba“ sutriuškino varžovus 72:101.

Pirmąją šeimininkų ataką taikliu tritaškiu užbaigė Jonas Elvikis („Perlas – MRU“). „Statyba“ atsakė dviem tiksliais dvitaškiais metimais ir išsiveržė į priekį. Vis didinusi persvarą pirmąjį kėlinį svečių komanda užbaigė 18 taškų skirtumu (11:29).

Antrajame kėlinyje padėtis nesikeitė. „Statyba“ ir toliau diktavo žaidimo taisykles. Vieną po kito į šeimininkų krepšį „sodino“ tritaškius metimus, o sususirinkusius sirgalius dėjimais pradžiugino Darius Tarvydas ir Vitalijus Lukša . Užklimpę „Statybos“ gynyboje, 15-ąją rungtynių minutę„Perlo – MRU“ krepšininkai atsiliko 31 taško skirtumu  (13:44). Antroje kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir ilsėtis išėjo švieslentėje degant skaičiams 27:57.

Antrojoje rungtynių pusėje „Statyba“ dar padidino savo pranašumą. Likus dviem minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos komandas skyrė net 39 taškai (37:76). Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai kiek aptirpdė „Statybos“ pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:101.

Iškovojusi trečią pergalę iš eilės Vilniaus „Statyba“ turnyrinėjė NKL lentelėje dalijasi 1-4 vietas. Vilniaus „Perlas – MRU“ su dviem pergalėmis ir trimis pralaimėjimais smuktelėjo į 11 vietą.

Vilniaus „Perlao – MRU“ gretose rezultatyviausiai žaidė M. Virbalas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, Ž. Kelys pridėjo 15 taškų.

„Statybos“ komandai 17 taškų pelnė D. Tarvydas, 15 - O. Varanauskas, po 13 - T. Rinkūnas ir V. Lukša.

Kiti rezultatai:

Šilutės „Šilutė“– Šakių „Zanavykas“ 67:69 („Šilutė“: A. Viršilas 12 tšk., A. Kaubrys 12 tšk., 7 atk. kam., V. Pancerevas 11 tšk.; „Zanavykas“: M. Užupis 18 tšk., E. Stanionis 15 tšk., 8 atk. kam.)

Jonavos „Triobet“ – Vilniaus „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ 118:94 („Triobet“: M. Linkevičius 23 tšk., 9 atk. kam., T. Sebežiovas 21 tšk., P. Vaitiekūnas 19 tšk.; „Š. Marčiulionio KA – Twmomenas“: T. Rakauskas 20 tšk., P. Leščinskas, M. Pociukonis, G. Staniulis po 17 tšk.)

Molėtų „Ežerūnas – Karys“ – Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ 89:81 („Ežerūnas – Karys“: D. Novickas 16 tšk., R. Suginta 15 tšk., 8 atk. kam., G. Kulbis 13 tšk.; „Nafta – Universitetas“: V. Chodosokvskis 22 tšk., K. Timofejevas 21tšk., D. Norkus 13 tšk., 12 atk. kam.)

Gargždų „Gargždai – Bremena“– Alytaus „Dzūkija“ 67:75 („Gargždai – Bremena“: M. Martinkus 19 tšk., 5 atk. kam., L. Lučinskas 15 tšk., D. Matutis 13 tšk.;„Dzūkija“: P. Šakinis 15 tšk., , M. Reminas 18 tšk., C. Trybanski 14 tšk., 16 atk. kam.)

Joniškio „Delikatesas“ – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ 74:50 („Delikatesas“: A. Montrimavičius 18 tšk., A. Kvedaravičius 16 tšk., 11 atk. kam., D. Girdvila 13 tšk.; „Sūduva – Mantinga“: A. Mineikis 12 tšk., 8 atk. kam., P. Knyza 12 tšk.)

Mažeikių „Mažeikiai“ – Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ 65:73 („Mažeikiai“: M,. Šidlauskas 20 tšk., O. Mačernis 14 tšk., 6 atk. kam., A. Mikutis 9 tšk., 9 atk. kam.;„Radviliškis – Juodeliai“: D. Gricius 15 tšk., V. Trepočka, E. Kaupaitis 14 tšk., J. Jurgo 10 tšk., 10 atk. kam.)

Plungės „Olimpas“ – Birštono „Jazz – Diremta“ 87:61 („Olimpas“: A. Maneikis 19 tšk., 7 atk. kam., M. Kazonas 17 tšk., J. Kazakauskas 11 atk. kam.; „Jazz – Diremta“: D. Sabeckis 14 tšk., V. Valiulis 11 tšk.)

Pakruojo „Meresta“ – Kauno „Žalgiris-2“71:54 („Meresta“: A. Gurklys 18 tšk., I. Vaitkus 14 tšk., T. Gaidamavičius 11 tšk., 13 rez. perd.; „Žalgiris-2“: V. Kariniauskas 11 tšk., P. Sorokas 10 tšk.)