Antrosios Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato antrojo etapo F grupės rungtynės Lietuvos rinktinė 75:78 nusileido Latvijos krepšininkams.

Nuo pat dvikovos pradžios užvirė atkakli kova taškas į tašką ir nė vienai komandai atitrūkti nepavyko. Pirmajame kėlinyje pirmaujanti ekipa keitėsi dažnai, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių lietuviai pirmavo 20:19. Antrajame ketvirtyje K.Maksvyčio auklėtiniai visą laiką buvo priekyje ir buvo įgiję 5 taškų pranašumą (36:31), bet persvaros išlaikyti nepavyko ir įpusėjus susitikimui Lietuva pirmavo minimaliai - 40:39.

Po didžiosios pertraukos latviai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sugebėjo laimėję atkarpą 9:2 atitrūkti - 48:42. Visgi mūsiškiai varžovų lengvai paleisti neketino ir išlygino rezultatą - 53:53. Tik paskutinėmis sekundėmis Latvijos krepšininkų tritaškis leido jiems pirmauti po trijų ketvirčių - 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi lygi kova. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes dar buvo lygu (69:69), bet keturi iš eilės lietuvių taškai leido išsiveržti į priekį - 73:69. Latviai nesutriko ir atsakę atkarpa 5:0 likus rungtyniauti 40 sekundžių jau pirmavo - 74:73.

Po Kazio Maksvyčio paprašytos minutės pertraukėlės mūsiškių ataka baigėsi nesėkmingai - V.Čižausko ir A,Butkevičiaus metimai skriejo pro šalį. J.Timma sumetė abi baudas (76:73) ir lietuvių išsigelbėjimui paliko 12 sekundžių. Lemiamos atakos metu D.Redikas pataikė dvitaškį (75:76), tačiau jis neišgelbėjo Lietuvos nuo pralaimėjimo.