0

Triuškinančia pergale olimpinį atrankos turnyrą Karakase pradėjo Rusijos rinktinė, kuri pirmosiose C grupės rungtynėse 91:56 (27:16, 18:9, 22:17, 24:14) įveikė Pietų Korėjos krepšininkus.

Davido Blatto auklėtiniai šiame mače neturėjo visiškai jokių problemų. Nors ir pakankamai dažnai klydę (rusai prarado 23 kamuolius), Rusijos krepšininkai palaipsniui vis didino savo persvarą, kuri trečiajame kėlinyje pasiekė 27 taškų ribą - 67:40.

Nors paskutinėmis minutėmis D.Blattas į aikštelę išleido mažiau žaidžiančius krepšininkus, triuškinančios persvaros Rusijos neišvaistė ir laimėjo rungtynes rezultatu 91:56.

Nugalėtojams 16 taškų surinko Andrejus Kirilenko (6 atk. kam.), 14 - Sergejus Monia  (6 atk. kam.), po 12 - Timofejus Mozgovas (7 atk. kam.) ir Aleksandras Kaunas, 9 - Vitalijus Fridzonas.

Pietų Korėjos rinktinės gretose išsiskyrė Ericas Sandrinas ir Hee-jong Yangas, kurių sąskaitose atitinkamai 15 ir 9 taškai.

C grupėje taip pat rungtyniauja Dominikos Respublikos rinktinė.