Kaune baigėsi 14-mečių vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Jo nugalėtojomis tapo abi Lietuvos pirmosios rinktinės.

Merginų turnyre mūsų pagrindinė ekipa 78:46 įveikė antrąją Lietuvos rinktinę, 67:28 nušlavė estes ir per lemiamą mačą dėl pirmosios vietos 58:50 plaužė latves. Kaimynės turnyre užėmė antrąją vietą, trečios liko estės, ketvirtos - Lietuvos antrosios rinktinės žaidėjos.

Vaikinų turnyre Lietuvos pirmoji rinktinė 88:58 sutriuškino antrąją, 105:53 - estus ir 82:65 - latvius. Per mačą su latviais įspūdingai rungtyniavo Tadas Sedekerskis. Šis krepšininkas pelnė net 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Vaikinų 14-mečių krepšinio rinktinė (nuotr. Vytauto Mikaičio)Vaikinų 14-mečių krepšinio rinktinė (nuotr. Vytauto Mikaičio)

Antroji Lietuvos rinktinė turnyre užėmė trečiąją vietą. Ji 56:80 nusileido latviams, tačiau 78:56 įveikė estus.

Lietuvos 14-mečių vaikinų rinktinės vyriausiasis treneris yra mažeikiškis Aloyzas Rudys, jam padeda Virginijus Zakrys (Klaipėdos V. Knašiaus KM) ir Dainius Bertulis (Šiaulių SM „Saulė“). Merginų ekipai vadovauja 1997 metų Europos čempionė Lina Dambrauskaitė (Kauno KM „Aisčiai“), jai padeda Birutė Jankauskienė (Kauno KM „Aisčiai“) ir Živilė Mikalauskaitė (Vilniaus KM). Vadovavimą pirmosioms ir antrosioms Lietuvos rinktinėms šie treneriai Baltijos taurės turnyre buvo pasidalinę tarpusavyje.