Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse sekmadienį „Los Angeles Kings“ komanda svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:1, 0:0, 1:0; 1:0) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus „Vancouver Canucks“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1.

„Kings“ tapo šeštąja komanda NHL istorijoje, pirmajame atkrintamųjų varžybų etape eliminavusia stipriausią reguliariojo sezono ekipą.

15-ąją min. Henrikas Sedinas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet 44-ąją min. Bradas Richardsonas išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 27 sek., įmušė Jarretas Stollas. „Kings“ klubas į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą pateko po 11 metų pertraukos.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio šeštosiose rungtynėse „Philadelphia Flyers“ komanda namuose 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-2.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Claude'as Giroux (1 min.), Scottas Hartnellas (14), Erikas Gustafssonas (26), Danny Briere'as (30) ir Braydenas Schennas (60). „Penguins“ gretose pasižymėjo Jevgenijus Malkinas (29).

Sekmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija, 1/4 finalo.

„Philadelphia Flyers“ (5) - „Pittsburgh Penguins“ (4) 5:1 (2:0, 2:1, 1:0). Serija 4-2.

„Washington Capitals“ (7) - „Boston Bruins“ (2) 3:4, po pratęsimo (1:2, 1:0, 1:1; 0:1). Serija 3-3.

Vakarų konferencija, 1/4 finalo.

„Vancouver Canucks“ (1) - „Los Angeles Kings“ (8) 1:2, po pratęsimo (1:0, 0:0, 0:1; 0:1). Serija 1-4.