0

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serija prasidėjo sensacija. Pirmosiose rungtynėse Vilniaus „Kibirkšties-Tiche-IKI“ klubas svečiuose po pratęsimo 76:72 įveikė daugkartines šalies čempiones Kauno „Viči-Aisčių“ krepšininkes.

Serijoje iki trijų pergalių kaunietės išsiveržė į priekį 1:0.

Nugalėtojų gretose įspūdingai rungtyniavo be keitimo žaidusi Gintarė Petronytė, pelnė 24 (dvitaškiai 8/17, baudos 8/11) taškų, atkovojo 26 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, blokavo 2 varžovių metimus bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

21 tašką prie pergalės pridėjo Eglė Šniokaitė, 14 - Sakellie Daniels.

Aikštės šeimininkių gretose išsiskyrė Courtnay Pilypaitis (19 tšk.), Tatjana Likhtarovič (16 tšk. ir 6 rez. perd.) bei Vita Kuktienė (11 tšk.).

Antrosios serijos rungtynės antradienį vyks Vilniuje.