Antradienį paaiškėjo visos NKL finaliniame ketverte dalyvausiančios komandos. Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“ serijoje iki dviejų pergalių 2:1 nugalėjo  poros favorite laikytą Marijampolės „Sūduvą“, o Klaipėdos „Nafta –Universitetas“ paskutinėmis trečiųjų tarpusavio rungtynių sekundėmis iš tolimesnių kovų eliminavo Joniškio „Delikatesą“.

Neįtikėtiną pergalę Marijampolėje prieš vietos „Sūduvą“ iškovojo ir į NKL finalinį etapą prasibrovė Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“. Pirmojo kėlinio pabaigoje T. Masiulio auklėtiniai atsilikinėjo 16 taškų skirtumu, tačiau sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą savo naudai. Ketvirtojo kėlinio pradžia priklausė šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą 14:2 ir vėl saugiu atstumu išsiveržė į priekį (80:73). Tačiau du tolimi žaliai baltų tritaškiai ir puolime kartoti metimai sudaužė „Sūduvos“ viltis tęsti kovą dėl NKL čempionų titulo. Galutinis rungtynių rezultatas – 87:93 jaunųjų žalgiriečių naudai.

Panašią dramą stebėjo ir Klaipėdos „Naftos – Universiteto“ - Joniškio „Delikateso“ rungtynių žiūrovai. Lemiamose rungtynėse likus žaisti apie pusantros minutės svečiai iš Joniškio turėjo 6 taškų pranašumą, bet bilietui į NKL finalinį ketvertą to neužteko. Klaipėdiečiai paskutines keturias atakas svečių krepšį atakavo be klaidų (3/3 tritaškių, 1/1 dvitaškių) ir skaudžiai nubaudė per anksti pergale patikėjusius Joniškio „Delikateso“ krepšininkus. Paskutinėmis sekundėmis V. Užkuraičio tritaškis skriejo pro šalį ir Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ šventė pergalę 76:74.

Trečiųjų NKL ketvirtfinalio serijos rungtynių rezultatai:

Marijampolės „Sūduva“ - Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“ 93:87 („Sūduva“: Ž. Kuklierius ir A. Birgelis po - 18 tšk., A. Žibūda - 16 tšk.; „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“: J.Tamulis - 18 tšk., 6/7 tritaškiai, R. Jakštas - 17 tšk.)

Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ - Joniškio „Delikatesas„ 76:74 („Nafta – Universitetas“: V. Chodosovskis - 17 tšk., M. Kumpys - 14 tšk., 11 atk. kam.; „Delikatesas“: V. Užkuraitis 23 tšk., T. Šležas - 22 tšk., 14 atk. kam., 31 n. b.)