0

Po nesėkmės trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse atsitiesę Jono Kazlausko auklėtiniai penktadienį iškovojo kelialapį į finalo ketverto turnyrą. Lietuvio treniruojama Maskvos CSKA komanda svečiuose 73:71 (21:15, 18:13, 17:19, 17:24) įveikė Bilbao „Gescrap“ krepšininkus ir laimėjo seriją rezultatu 3:1.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Aaronas Jacksonas baudos metimu sumažino aikštės šeimininkų atsilikimą iki keturių taškų (66:70), o likus žais 7 sekundes skirtumas liko minimalus - 71:70. Visgi Milošas Teodosičius tiksliai realizavo abi baudas, o po specialiai pramestos A.Jacksono baudos kamuolį po krepšiu sugriebė Andrejus Kirilenka.

R.Šiškauskas nugalėtojams per 27 minutes surinko 13 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/4, baudos 7/9) taškų, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius aikštelėje nepasirodė.

„Gescrap“: A.Jacksonas 19 (8 rez. perd.), D.Fischeris 12 (dvitaškiai 5/6, 6 atk. kam.), A.Hervelle 10, K.Vasiliadis 9 (tritaškiai 1/7), A.Mumbru 8 (tritaškiai 0/4, 6 atk. kam.).

CSKA: A.Kirilenka 23 (tritaškiai 4/7, 8 atk. kam.), N.Krstičius (7 atk. kam.) ir R.Šiškauskas - po 13, V.Chriapa 10 (tritaškiai 1/5).