0

Dešimt pirmų tritaškių pataikę Jono Kazlausko treniruojami Maskvos CSKA (4/1) krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę Eurolygos „Top 16“ etape. Rusijos čempionai E grupės rungtynėse namuose 96:64 (30:16, 24:10, 18:18, 24:20) nušlavė Martyno Gecevičiaus atstovaujamą Pirėjo „Olympiacos“ (2/3) klubą ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Įspūdingu taiklumu susitikimą pradėjusi CSKA komanda iškart spurtavo 10:0 ir vėliau tik didino savo persvarą. Antrajame ketvirtyje sužaidus pusantros minutės po Aleksejaus Švedo tritaškio aikštės šeimininkų persvarą šoktelėjo iki dvidešimties taškų (38:18), o iki didžiosios pertraukos dar padidėjo - 54:26.

Trečiajame kėlinyje skirtumas pasiekė trisdešimties taškų ribą, o susitikimą J.Kazlausko auklėtiniai laimėjo rezultatu 96:64.

Darjušas Lavrinovičius per 20 minučių surinko 12 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/1, baudos 3/3) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

10 minučių aikštelėje praleidęs Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams pelnė 8 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/2) taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo varžovo metimą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Pirėjo komandoje rungtyniaujantis M.Gecevičius per 18 minučių surinko 7 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/4, baudos 2/4) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei sykį prasižengė.

CSKA: A.Vorontsevičius 15 (tritaškiai 3/3), M.Teodosičius 14 (tritaškiai 4/5), D.Lavrinovičius 12, A.Kirilenko 10 (7 atk. kam.), A.Švedas ir A.Ponkrašovas, R.Šiškauskas 8.

„Olympiacos“: V.Spanoulis 12, P.Antičius, M.Pelekanos, K.Sloukas ir M.Gecevičius - po 7.