0

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos XX turo rungtynės.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė nugalėtojo titulą ginantis „Manchester United“ klubas, išvykoje beviltiškai pralaimėjęs „Newcastle“ - 0-3.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33 minutę, kai penkioliktą įvartį šiame sezone įmušė puolėjas Demba Ba. Tuoj po pertraukos puikiu baudos smūgiu persvarą padvigubino Yohanas Cabaye, o prieš pat finalinį švilpuką kamuolį į savų vartų tinklą neapdairiai pasiuntė gynėjas Philas Jonesas.

Kitoje aikštės pusėje arčiausiai tikslo buvo Dimitaras Berbatovas, bet jis pataikė į virpstą.

Ši nesėkmė leido „Manchester City“ ekipai (48 tšk) išsaugoti absoliučios lyderės poziciją. Tuo metu „Manchester United“ (45 tšk) pasivyti gali Londono „Tottenham“ klubas (42 tšk), kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Newcastle“ (33 tšk) išliko septintoje pozicijoje.

Kitame mače svarbią pergalę iškovojo „Bolton“ komanda, taip pat išvykoje 2-1 nugalėjusi Liverpulio „Everton“ ir pakilusi iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos į 18-ąją.

Šeimininkams nepadėjo ir tai, kad jie pirmavo po kurioziško įvarčio: 63 minutę kamuolį į tinklą smūgiu nuo savo baudos aikštelės įmušė „Everton“ vartininkas Timas Howardas. Svečiai į tai atsakė Davido N'Gogo bei Gary Cahillo įvarčiais.

Rezultatai:

Liverpulio „Everton“ 1 - 2 „Bolton“

63' [1 - 0] T. Howard, 67' [1 - 1] D. N'Gog, 78' [1 - 2] G. Cahill.

„Newcastle“ 3 - 0 „Manchester United“

33' [1 - 0] D. Ba, 47' [2 - 0] Y. Cabaye, 90' [3 - 0] P. Jones (į savus vartus).