0

Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienį žaidžiamos penkerios rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo dėl vietos stipriausiųjų ketverte kovojantis Londono „Chelsea“ klubas, išvykoje 2-1 įveikęs „Wolverhmapton“.

Svečiai pirmavo po Ramireso įvarčio, bet 84 minutę „Wolverhampton“ puolėjas Stephenas Wardas iš arti išlygino santykį ir atrodė, kad ekipos pasidalins po tašką.

Visgi 89 minutę po puikaus Ashley Cole'o perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į tinklą pasiuntė bei pergalę išplėšė „Chelsea“ veteranas Frankas Lampardas.

Šeimininkai turėjo paskutinę galimybę išsigelbėti, tačiau per teisėjo pridėtą laiką Kevino Doyle'o smūgį galva atrėmė vartininkas Petras Cechas.

Du įvarčius pelnęs Peteris Crouchas lėmė „Stoke“ pergalę 2-1 prieš „Blackburn“ ekipą, kuri nesugebėjo pasinaudoti įkvėpimu po sensacingos savaitgalio pergalės prieš „Man Utd“.

„Blackburn“ vienuolikė turėjo progų, tačiau Chriso Sambos smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, o vėliau teisėjas abejotinoje situacijoje neįskaitė įvarčio.

Tuo „Stoke“ pasinaudojo ir 17 minutę Crouchas po Deano Whiteheado perdavimo pasiuntė kamuolį į tinklą. Antrą įvartį anglas pelnė po Matthew Etheringtono perdavimo, o Davido Goodwillie tikslus smūgis šeimininkų nebeišgelbėjo.

Rezultatai:

Birmingemo „Aston Villa“ 0 - 2 „Swansea“

5' [0 - 1] N.Dyer, 47' [0 - 2] W.Routledge.

„Blackburn“ 1 - 2 „Stoke“

17' [0 - 1] P.Crouch, 45' [0 - 2] P.Crouch, 70' [1 - 2] D.Goodwillie.

Londono „Queens Park Rangers“ 1 - 2 „Norwich“

11' [1 - 0] J.Barton, 42' [1 - 1] A.Pilkington, 83' [1 - 2] S.Morison.

„Wolverhampton“ 1 - 2 Londono „Chelsea“

54' [0 - 1] Ramires, 84' [1 - 1] S.Ward, 89' [1 - 2] F.Lampard.

Londono „Fulham“ 2 - 1 Londono „Arsenal“

21' [0 - 1] L.Koscielny, 85' [1 - 1] S.Sidwell, 90' [2 - 1] B.Zamora.