Geriausią Vilniaus jėgos dvikovės taurės varžybų rezultatą pasiekė Ž. Savickas: spaudimas - 250 kg, pritūpimas - 400,5 kg. Pirmą kartą  surengtose jėgos dvikovės taurės varžybose Vilniuje dalyvavo 29 sportininkai. Varžybos vyko sporto klube „LT.Gym“, sportininkai rungtyniavo trijose kategorijose: jaunimo, moterų, vyrų.

Jaunimo amžiaus (gimę  1990 m. ir jaunesni) absoliučioje kategorijoje dalyvavo 13 sportininkų. Šią kategoriją laimėjo kaunietis sporto klubo „Factory Gym“ atstovas Artūras Urbanavičius (pritūpimas – 232,5 kg, spaudimas – 167,5 kg), antras liko to paties klubo sportininkas Donatas Daučiūnas (235/155 kg), trečias – VGTU studentas Karolis Aleksandravičius (207,5/185 kg).

Moterų varžybas laimėjo „Savicko sporto klubo“ atstovė Viktorija Ivaščekova. Jos rezultatas pritūpime – 140 kg, o štangos spaudime – 90 kg. Antra liko IFBB Europos ir pasaulio suaugusiųjų moterų bei veteranių kultūrizmo čempionė vilnietė sporto klubo „Olympia“ atstovė Alina Čepurnienė.

Gausiausia –  vyrų kategorija, kurioje dalyvavo 14 atletų. Trečiąją  vietą iškovojo Vilmantas Bliujus (290/187,5 kg), antrąją – Dainius Repšys (285/185 kg). Geriausią atvirųjų Vilniaus jėgos dvikovės taurės varžybų rezultatą pasiekė stipriausias planetos žmogus vilnietis Ž. Savickas: štangos spaudimas gulint nuo krūtinės - 250 kg ir pritūpimas su štanga ant pečių - 400,5 kg. Prizininkų trejetas atstovavo „Savicko sporto klubą“.

Trenerių įskaitoje dalyvavo devyni treneriai.

Taurės varžybose dalyvavo 7 komandos (penki Vilniaus klubai ir svečiai iš Giedraičių bei Kauno). Klubų komandinę įskaitą laimėjo „Savicko sporto klubas“ (Vilnius) surinkęs 68 taškus, antras liko klubas iš Kauno „Factory Gym“ (35 tšk.) ir treti - Vilniaus jaunimo kultūros ir sporto klubas „D'Atlantis“ (20 tšk.).