Šaštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 13 turas. Jame netikėtumas buvo užfiksuotas Mančesterio mieste, kur šalies čempionas „United“ klubas nesugebėjo įveikti vis geresnę formą demonstruojančios „Newcastle“ ekipos.

Nors šiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kuomet 49-ą minutę kamuolį į priešininkų komandos vartus pasiuntė Javieras Hernandezas, 64-ą minutę rezultatą išlygino svečių puolėjas Demba Ba, sėkmingai realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti maždaug 10 minučių, „United“ ekipa įgijo kiekybinę persvarą, kadangi iš aikštės buvo pašalintas „Newcastle“ komandos saugas Jonas Guttierezas. Tačiau net ir tai šeimininkams nepadėjo pelnyti antro įvarčio, todėl rungtynės baigėsi taikiu rezultatu 1-1.

Rezultatai:

„Bolton“ 0 – 2 „Everton“

50' [0 – 1] Marouane Fellaini

79' [0 – 2] Apostolos Vellios

18' David Wheater („Bolton“)

„Chelsea“ 3 – 0 „Wolves“

7' [1 – 0] John Terry

29' [2 – 0] Daniel Sturridge

45' [3 – 0] Juan Mata

„West Brom“ 1 – 3 „Tottenham“

10' [1 – 0] Youssouf Mulumbu

25' [1 – 1] Emmanuel Adebayor

81' [1 – 2] Jermaine Defoe

90' [1 – 3] Emmanuel Adebayor

„Manchester United“ 1 – 1 „Newcastle“

49' [1 – 0] Javier Hernandez

64' [1 – 1] Demba Ba (11m.)

79' Jonas Guttierez („Newcastle“)

„Norwich City“ 2 – 1 „QPR“

14' [1 – 0] Chris Martin

59' [1 – 1] Lee Young

73' [2 – 1] Grant Holt

„Sunderland“ 1 – 2 „Wigan“

8' [1 – 0] Sebastien Larsson

44' [1 – 1] Jordi Gomez

90' [1 – 2] Franco Di Santo

Stoke City“ 3 – 1 „Blackburn“

28' [1 – 0] Rory Delap

58' [2 – 0] Glenn Whelan

72' [3 – 0] Peter Crouch

86' [3 – 1] Ruben Rochina