stoke

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stoke“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stoke“.

„Liverpool“ prarado taškus prieš „Premier“ lygos autsaiderius

36-asis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo „Liverpool“ taškų praradimu. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namie nesugebėjo įveikti „Stoke“ futbolininkų. Mačas baigėsi 0:0, nors šeimininkai kamuolį kontroliavo 72 procentus rungtynių laiko ir smūgiavo net 20 kartų. Tiesa, vos du - į vartų plotą. Po šių lygiųjų „Liverpool“ išliko trečias, kai „Stoke“ žengia 18-oje pozicijoje.
2018-04-28

Anglijos lygoje – dvivaldystė: „Manchester City“ netikėtai pralaimėjo Liverpulyje

Anglijos „Premier“ lygoje paskutinę sausio mėnesio dieną žaidžiamos penkerios rungtynės. Sensacingą pergalę iškovojo Liverpulio „Everton“ ekipa, namie 1-0 įveikusi lyderį „Manchester City“. Ironiška tai, kad vienintelį mačo įvartį 60 minutę pelnė iš „Manchester United“ prieš keletą dienų pasiskolintas Darronas Gibsonas. Mančesterio vienuolikė desperatiškai siekė išlyginti rezultatą, tačiau puolime stokojo idėjų ir patyrė trečią pralaimėjimą šį sezoną.
2012-01-31

Anglijos „Premier“ lygoje sėkmė lydėjo „Stoke“ ir „Wolves“ klubus

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Pirmąją pergalę Liverpulio „Goodison Park“ stadione nuo 1981 metų iškovojo „Stoke“ klubas, minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs šeimininkę „Everton“ ekipą. Vienintelį įvartį 15 minutę galva įmušė gynėjas Robertas Huthas. Svečiai galėjo įtvirtinti savo pranašumą, bet Peteris Crouchas iš arti smūgiavo netiksliai, o kitoje aikštės pusėje puikią progą vėjais paleido Diniyaras Bilyaletdinovas, iš patogios padėties mušęs pro šalį.
2011-12-04

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti „Newcastle“ ekipos

Šaštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 13 turas. Jame netikėtumas buvo užfiksuotas Mančesterio mieste, kur šalies čempionas „United“ klubas nesugebėjo įveikti vis geresnę formą demonstruojančios „Newcastle“ ekipos. Nors šiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kuomet 49-ą minutę kamuolį į priešininkų komandos vartus pasiuntė Javieras Hernandezas, 64-ą minutę rezultatą išlygino svečių puolėjas Demba Ba, sėkmingai realizavęs vienuolikos metrų baudinį.
2011-11-26

„Premier“ lygoje „Stoke“ nugalėjo „Blackburn“

Pirmajame Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio mače keturių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė „Stoke“ klubas, 3-1 įveikęs „Blackburn“. Rory Delapas galva 28 minutę pelnė pirmą įvartį, o Glennas Whelannas po rikošeto antrajame kėlinyje padvigubino pranašumą. Peteris Crouchas 72 minutę įtvirtino pergalę, tad Rubeno Rochinos tikslus smūgis pabaigoje tebuvo menka paguoda svečiams, kurie turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinėje vietoje.
2011-11-26

Neklumpantis „Newcastle“ klubas Anglijoje aplenkė „Chelsea“ ir „Liverpool“

„Newcastle“ klubas tęsia sėkmingą žygį Anglijos „Premier“ lygoje – per dešimt turų nepralaimėję Alano Pardewo auklėtiniai vieninteliame pirmadienio mače išvykoje 3-1 įveikė „Stoke“. Pirmasis įvartis krito sužaidus 12 minučių, kuomet po Gabrielio Obertano perdavimo pasižymėjo Demba Ba. Prieš pertrauką puolėjas iš arti padvigubino skirtumą, bet 74 minutę pastūmė Peterį Crouchą ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavęs Jonathanas Waltersas sugrąžino „Stoke“ ekipai viltį.
2011-11-01

„Stoke“ įsigijo Anglijos rinktinės gynėją Upsoną

„Stoke City“ pasirašė sutartį su Londono „West Ham“ klubą palikusiu gynėju Matthew Upsonu. 32 metų futbolininkas, kuris sostinės ekipą paliko šiai iškritus į antrąjį pagal pajėgumą divizioną, padėjo parašą ant sutarties dviems sezonams. „Tai - fantastiškas sandoris, žinant, koks patyręs ir aukšto lygio žaidėjas Matthew yra“, – džiaugėsi „Stoke“ strategas Tony Pulis. M. Upsonas 21 kartą vilkėjo Anglijos rinktinės marškinėlius.
2011-08-10

Nani vedė „Manchester United“ ekipą į pergalę

Antradienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos XXII turo rungtynėse tris taškus iškovojo turnyre pirmaujantys „Manchester United“ futbolininkai. Sero Alexo Fergusono auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 palaužė aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje žengiančią „Stoke“ vienuolikę.
2011-01-05

Anglijos klubai išleido virš 500 mln. eurų

Anglijos „Premier“ lygoje žaidėjų perėjimų į kitus klubus langas jau užsidarė ir dabar atsidarys tik 2010 metų sausio 1 dieną, taigi galima daryti tam tikrus apibendrinimus.
2009-09-03

Savaitės nevykėliai – Deco, J.Mourinho ir A.Wengeras

Ne paslaptis, kad šią savaitę vyko UEFA Čempionų lygos grupių varžybų ketvirtojo turo rungtynės, kuriose užfiksuota aibė sensacijų. Vieni klubai nustebino geru žaidimu ir rezultatais, kiti atvirkščiai – nuvylė. Pasiremdami portalu www.eurosport.com skelbiame šios savaitės didžiausius herojus ir nevykėlius. Savaitės herojai: Stevenas Gerrardas („Liverpool“). Jis tikrai nežino, kada laikas sustoti, ar ne? Dar kartelį „Liverpool“ klubas turi dėkoti savo kapitonui už išsigelbėjimą.