0

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą startavo 4-asis grupių etapo turas, kuriame nebuvo apseita be šiokių tokių staigmenų, mat Londono „Chelsea“ svečiuose nesugebėjo įveikti Genko „Racing“ ekipos sukuria sužaidė 1-1

„Mėlynieji„ šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį, kai 26-ą minutę įvartį pelnė Ramiresas, tačiau „Racing“ ekipa rezultatą išlygino 61-ą minutę, pasižymėjus Jelle Vossenui.

Taip pat netikėtai du taškus prarado Italijos čempionas „Milan“ klubas, kuris H grupėje nesugebėjo nugalėti Borisovo „BATE“ ekipos. Šios varžybos baigėsi lygiosiomis rezultatu 1-1.

Iškovotais trimis taškais galėjo džiaugtis „Valencia“ klubas, kuris namuose 3-1 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus bei šitaip išsaugojo šansus pakovoti dėl antrosios vietos E grupėje.

Lengva pergale taip pat džiaugėsi „Barcelona“ komanda, kuri svečiuose susitiko su Pilzeno „Viktoria“ klubu. Katalonai šias rungtynes laimėjo rezultatu 4-0. Verta paminėti, kad „Viktoria“ mačą baigė dešimtyje, nes iš aikštės 22-ą minutę buvo pašalintas Marianas Cisovsky.