Antrąją pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (2/0) klubo krepšininkai, kurie svečiuose 100:68 (21:10, 24:21, 32:19, 23:18) sutriuškino Talino „Kalev/Cramo“ (1/2) ekipą.

Svečiai jau nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą ir pirmąjį kėlinį laimėjo 21:10. Nors antrajame ketvirtyje estams pavyko primesti bent kiek apylygę kovą, tačiau po pertraukos „Chimki“ jau tik tolo nuo varžovų, o rungtynes laimėjo solidžiu 32 taškų skirtumu - 100:68.

Nugalėtojams Timofejus Mozgovas surinko 15 taškų (8 atk. kam.), Zoranas Planiničius pridėjo 14, Vitalijus Fridzonas - 11.

Pralaimėjusiems Gregoras Arbetas įmetė 13 taškų, Gertas Dorbekas ir Marko Riisas pelnė po 9.