„Man Utd“ sėkmingai pradėjo Anglijos „Premier“ lygos sezoną ir pirmadienį iškovojo antrą pergalę. Šį sykį namie Sero Alekso Fergusono auklėtiniai 3-0 nugalėjo Londono „Tottenham“.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, o bene geriausią progą turėjo „Man Utd“ saugas tomas Cleverley, kurio smūgį atrėmė vartininkas Bradas Friedelis.

Tačiau antrajame kėlinyje „Man Utd“ perėmė iniciatyvą ir 61 minutę įsiveržė į priekį, kai po Cleverley perdavimo galva pasižymėjo Danny Welbeckas.

Po šio epizodo šeimininkų pranašumas nebekėlė abejonių ir netrukus persvara buvo padvigubinta - puiki ataka baigėsi Welbecko perdavimu kulniuku bei neatremiamu Andersono smūgiu iš 8 metrų.

Nors po to, pasinaudojęs „Man Utd“ vartininko Davido de Gea klaida, „Tottenham“ puolėjas Jermainas Defoe sudrebino virpstą, Wayne'o Rooney įvartis galva įtvirtino Anglijos čempionų pergalę.

„Man Utd“ 3 - 0 Londono „Tottenham“

61' [1 - 0] D.Welbeck

76' [2 - 0] Anderson

87' [3 - 0] W.Rooney