R. Javtokui išniro alkūnė, traumos gydymas gali užtrukti iki 2 mėnesių

Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę kontrolinėse rungtynėse prieš Europos čempionę Ispaniją apkartino komandos kapitono Roberto Javtoko trauma.

Krepšininkas trečiojo kėlinio viduryje skausmingai nusileido ant žemės po susidūrimo su Marcu Gasoliu.

„Jam išniro alkūnė. Atrodo baisokai, daug nenoriu kažką komentuoti. Pasitikiu mūsų daktarais, jie padarė ne vieną stebuklą. Žinau Roberto charakterio savybes, kai jis be abiejų kojų uždengė Scolą“, – po dvikovos apie komandos kapitono traumą trumpai kalbėjo rinktinės vyr. treneris Kęstutis Kemzūra.

Tokio tipo sužeidimai dažniausiai gydomi apie 1–2 mėnesius, nes išnirus alkūnei būna patempiamos ir sausgyslės.

Daugiau informacijos apie krepšininko sveikatos būklę turėtų paaiškėti penktadienį, kai bus atliktas magnetinis rezonansas. Netiesiogiai kalbama, jog trauma gali būti rimta.

Traumą rungtynėse patyrė ir Darius Songaila. Vos 7 minutes aikštelėje praleidusiam krepšininkui, spėjusiam pelnyti 4 taškus, varžovas pataikė į rankos nervą – dėl to D. Songaila kurį laiką negalėjo jos valdyti.