Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 800 m bėgimo rungtyje Lietuvos atstovė Eglė Balčiūnaitė užėmė ketvirtąją vietą.

22-ejų metų lietuvė finale ketvirtadienį nuotolį įveikė per 2 min. 1,68 sek. Nuo trečiąją vietą užėmusios ukrainietės Lilijos Lobanovos mūsiškė atsiliko 1,26 sek. Aukso medalį iškovojo ukrainietė Olga Zavgorodnia (1.59,56), o sidabrą pelnė rusė Jelena Kofanova (1.59,94).

Į vaikinų 200 m bėgimo varžybų pusfinalį pateko Egidijus Dilys. 23-ejų metų lietuvis trečiajame antrojo etapo bėgime finišavo trečias (21,23 sek.), o tarp visų antrojo etapo dalyvių jo rezultatas buvo 16-as. 22-ejų metų Aivaras Pranckevičius (21,41 sek.) liko 22-as.

Merginų 200 m bėgimo varžybų antrajame etape 21-erių metų Silvestra Malinauskaitė (25,12 sek.) užėmė 30-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį. 23-ejų metų Silva Pesackaitė antrajame etape nestartavo.

Vaikinų 400 m barjerinio bėgimo pusfinalyje 21-erių metų Silvestras Guogis (51,32 sek.) liko 18-as. Ketvirtadienį šuolių į aukštį finale dalyvauja Raivydas Stanys.