800 m

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „800 m“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „800 m“.

A. Šerkšnienei iki Senojo žemyno pirmenybių finalo pritrūko 0,1 sekundės

Septintas rezultatas pusfinalyje vietos geriausiųjų aštuntuke negarantavo. Ciuriche (Šveicarija) vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 400 m rungties pusfinalyje Lietuvos atstovė Agnė Šerkšnienė finišavo per 52,32 sek. ir savo bėgime užėmė šeštą vietą. Į finalą pateko po tris geriausias dviejų pusfinalių dalyves ir dvi pagal laikus, o iki penktos pozicijos, šįkart garantavusios vietą finale, lietuvei pritrūko vos 0,1 sek.
2014-08-13

Bėgikė E. Balčiūnaitė universiadoje – ketvirta

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 800 m bėgimo rungtyje Lietuvos atstovė Eglė Balčiūnaitė užėmė ketvirtąją vietą. 22-ejų metų lietuvė finale ketvirtadienį nuotolį įveikė per 2 min. 1,68 sek. Nuo trečiąją vietą užėmusios ukrainietės Lilijos Lobanovos mūsiškė atsiliko 1,26 sek.
2011-08-18

Bėgikė E. Balčiūnaitė prieš universiadą repetavo Švedijoje

Viena perspektyviausių šalies lengvaatlečių Eglė Balčiūnaitė intensyviai ruošiasi artėjantiems svarbiausiems sezono startams, teigiama pranešime spaudai. Užbaigusi treniruočių stovyklą Palangoje, antradienį bėgikė dalyvavo Švedijos Karlstado mieste vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Folksam Grand Prix“ ir 800 m rungties distancijoje finišavo antra. Antradienio vakare Karlstade vykusiose varžybose E.Balčiūnaitė 800 m distanciją įveikė per 2 min. 02.72 sek.
2011-08-03

Bėgikė E. Balčiūnaitė gerina rezultatus

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatui besirengianti bėgikė Eglė Balčiūnaitė demonstruoja vis geresnę sportinę formą. Pirmadienį Čekijoje vykusiose tarptautinėse  Jozefo Odložilo atminimui skirtose varžybose 800 metrų bėgimo rungties distancijoje 22 – ejų lietuvė pagerino asmeninį sezono ir Lietuvos rezultatą, teigama pranešime spaudai. Viena perspektyviausių šalies lengvaatlečių  E. Balčiūnaitė pirmadienio vakare Prahoje 800 m distanciją įveikė per 2 min. 01.45 sek.
2011-06-14

V. Kozlovas iškovojo pergalę Estijoje

Rakverėje vykusiame Estijos „Aukso lygos“ lengvosios atletikos varžybų antrajame etape Lietuvos atstovas Vitalijus Kozlovas laimėjo 800 m bėgimo rungtį. Mūsų šalies atstovas distanciją įveikė per 1 min. 48,25 sek.
2011-06-08

E. Balčiūnaitė Olandijoje pasiekė geriausią sezono rezultatą

Viena perspektyviausių ir jauniausių šalies bėgikių Eglė Balčiūnaitė vakar sėkmingai debiutavo tarptautinėse bėgimo varžybose Olandijoje ir parodė geriausią rezultatą vasaros sezone. Lietuvos sportininkė 800 m distanciją stadione tarptautinėse IAAF World Challenge „FBK Games“ varžybose Hengelo mieste įveikė per 2 min. 02,35 sekundės, teigiama pranešime spaudai. Jos teigimu, šiose tarptautinėse varžybose pasiektas laikas – geriausias naujame sportininkės sezone.