Penktadienį Serbijos sostinėje Belgrade prasidėjusio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių baidarių pusfinalyje 500 m distancijoje Lietuvos atstovai Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius užėmė ketvirtąją vietą ir nepateko į finalą.

Mūsų šalies irkluotojai distanciją įveikė per 1 min. 33,409 sek. Iki trečiosios pozicijos, garantavusios vietą finale, lietuviams pritrūko 0,324 sek.

Atrankos plaukime A. Olijnikas ir R. Nekriošius finišavo penkti (1 min. 33,771 sek.).

Lietuvos baidarininkams nepavyko patekti į finalą ir 1000 m distancijoje. Mūsų šalies atstovai atrankos plaukime buvo penkti (3.13,767), o pusfinalyje užėmė septintąją vietą (3.16,471).

Dviviečių kanojų pusfinalyje 1000 m nuotolyje Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis finišavo penkti (4.23,213). Atrankos plaukime lietuviai buvo šešti (4.17,959).