Rusijos krepšinio pirmenybių susitikime Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (16 ir 9) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 88:89 (18:9, 20:16, 15:22, 23:29, 12:13) po pratęsimo nusileido Rimo Kurtinaičio vadovaujamiems Maskvos srities „Chimki“ (16 ir 8) krepšininkams.

Trečiojo ketvirčio viduryje CSKA pranašumas dar siekė 17 taškų (47:30), tačiau svečiai nenuleido rankų ir kantriai vijęsi ketvirtojo kėlinio viduryje jau buvo priekyje - 56:55. Likus žaisti 2 sekundes Thomasas Kelati realizavo vieną baudą (76:74), o šeimininkus išgelbėjo Andrejaus Voroncevičiaus dvitaškis - 76:76.

Pratęsimo metu vyko kova taškas į tašką. R.Šiškauskas pataikęs vieną baudą padidino komandos pranašu iki 2 taškų (88:86) ir priešininkams paliko 23 sekundes. Lemiamos „Chimki“ atakos metu iniciatyvos ėmėsi Th.Kelati, kurio tritaškis likus sekundei išplėšė pergalę - 89:88.

R.Šiškauskas per 38 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (1/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 10/12 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, prasižengė 3 kartus, 2 sykius suklydo ir buvo rezultatyviausias savo klube.

Pralaimėjusiems Aleksandras Kaunas įmetė 17 (7 atk. kam.), Viktoras Chriapa - 14 taškų (8 atk. kam.).

Nugalėtojams Sergejus Monia surinko 26 taškus (5/10 tritaškiai), Th.Kelati - 21 (4/7 tritaškiai), Krešimiras Lončaras pridėjo 21 tašką.