Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyre staigmenos neužfiksuota. Šalies čempionato lyderė Kauno „Viči-Aisčių“ komanda finale 88:45 (21:18, 24:9, 24:11, 19:7) sutriuškino Kauno „LKKA-Aisčių“ krepšininkes ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

„LKKA-Aistėms“ pavyko išlaikyti intrigą pusantro kėlinio. Iki didžiosios pertraukos likus žaisti 4 min. 30 sek. komandas skyrė tik 5 taškai (26:31), tačiau iki antrojo kėlinio pabaigos skirtumas spėjo išaugti iki 18 taškų (45:27). Iš karto po pertaukos Aušra Bimbaitė padidino „VIČI-Aisčių“ persvarą iki 20 taškų, vėliau šalies čempionių pranašumas tik didėjo.

Nugalėtojoms 18 taškų pelnė Giedrė Paugaitė (8 atk. kam.), 16 - Cortnay Pilypaitis (6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 10 - Rima Valentienė ir Marina Solopova, 8 - Kristina Vengrytė.

„LKKA-Aisčių“ ekipoje išsiskyrė vienintelė Jolanta Marmienė, kurios sąskaitoje 13 taškų.

„Noriu pasveikinti savo komandą, nesitikėjau, kad viskas taip lengvai susiklostys. Su varžovių komanda vieni kitus labai gerai pažįstame, todėl šiandien jokių staigmenų nebuvo. Panelės buvo gerai nusiteikusios rungtynėms ir visus klausimus išsprendė per pirmą rungtynių pusę“, - po mačo kalbėjo „VIČI-Aisčių“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius.

Naudingiausia čempionių ekipos žaidėja finalo ketverte buvo išrinkta Courtnay Pilypaitis, o „LKKA-Aisčių“ ekipoje – Jolanta Marmienė. Po didžiojo finalo buvo paskelbta ir naudingiausia trečiąją vietą užėmusios Kauno raj. „Laisvės KRS“ žaidėja, ja tapo Lina Aglinskaitė.

Priminsime, jog trečiąja vieta džiaugiasi Kauno rajono „Laisvės KRS“ krepšininkės. Jos mažajame finale palaužė Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipą rezultatu 68:55 (16:16, 13:12, 18:11, 21:16).