0
TV3

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 4:6, 2:6, 3:6 pralaimėjo savo tėvynainiui Davidui Ferrerui (7-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 2 val. 32 min. 28-erių metų D. Fereras, kuris trečiajame rate nugalėjo 20-metį lietuvį Ričardą Berankį (95), pusfinalyje žais su penktąja pasaulio rakete 23-ejų metų britu Andy Murray.

Praėjusių metų „Australian Open“ turnyro vicečempionas A. Murray ketvirtfinalyje per šiek tiek daugiau nei 3 val. 7:5, 6:3, 6:7, 6:3 įveikė 46-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 22-ejų metų ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antroji pasaulio raketė 26-erių metų rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:4 nugalėjo 20-metę čekę Petrą Kvitovą (28-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 15 min.

Rusijos tenisininkė dėl kelialapio į finalą kovos su trečiąja pasaulio rakete 27-erių metų belge Kim Clijsters. Buvusi pirmoji pasaulio raketė ketvirtfinalyje po 1 val. 34 min. trukusios kovos 6:3, 7:6 (7-4) įveikė 14-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 21-erių metų lenkę Agnieszką Radwanską.